O Nas

Dlaczego my?

  • Z naszych usług skorzystało już ponad 40 000 Pacjentów w całej Polsce
  • Praktykujemy tylko doświadczonych lekarzy.
  • Jesteśmy dla Was aż 7 dni w tygodniu oraz w Święta!
  • Podmiot leczniczy wpisany do rejestru RPWDL

Dlaczego my?

Nasza Klinika Medyczne to legalnie zarejestrowany podmiot medyczny. Korzystając z Naszej oferty macie Państwo dostęp do profesjonalnej pomocy lekarskiej i szerokiego grona specjalistów. Skupiamy się na szybkości wykonania usługi, pełnej dyskrecji oraz przede wszystkim bezpieczeństwu Naszych Pacjentów. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz wykorzystaniu zaawansowanej technologi IT stworzyliśmy dla Was portal medyczny, w którym uzyskasz e-konsultacje lekarską nawet w 15 minut. Pracujemy od 8:00 do 22:00 aż 7 dni w tygodniu.

Właścicielem strony internetowej jest Medi Zone sp. z o.o. o numerze KRS 0001056695 oraz siedzibie: Kowalska 5 / 203, 20-115 Lublin, Polska. Spółka to podmiot leczniczy w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej, wpisany do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000266223.

 

Spółka jako podmiot leczniczy udziela świadczeń za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności w zakresie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych, rozumianych jako świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w konsultacje i porady lekarskie